HOME

CLB

PRAKTISCHE INFO

MEDEWERKERS

ONZE SCHOLEN

WETGEVING

LINKS

UW MENING TELT

 

Directie Maatschappelijke discipline
Lien Vanmaele (lien.vanmaele@clbwesthoek.be) David Allegaert (david.allegaert@clbwesthoek.be)
  Miek Capelle (miek.capelle@clbwesthoek.be)
Administratie Wendy Samyn (wendy.samyn@clbwesthoek.be)
Eric Vandevondele (eric.vandevondele@clbwesthoek.be) Silke Strumane (Silke.strumane@clbwesthoek.be)
   
Medische discipline  
CLB-arts Psychopedagogische discipline
Aurelie Davy (aurelie.davy@clbwesthoek.be) Isabelle Deblauwe (isabelle.deblauwe@clbwesthoek.be)
  Eline Pylyser (eline.pylyser@clbwesthoek.be)
Paramedische werkers Dieter Sabbe (dieter.sabbe@clbwesthoek.be)
Ellen Beyers (ellen.beyers@clbwesthoek.be) Melissa Henin (Melissa.Hennin@clbwesthoek.be)
Karolien Blontrock (karolien.blontrock@clbwesthoek.be)  
Thierry Hardy (thierry.hardy@clbwesthoek.be)  
Rita Theunynck (rita.theunynck@clbwesthoek.be)  
   
   
   

 

Home CLB Praktisc heInfo Medewerkers Onze schole, Wetgeving Links Uw mening telt !